Obchodujeme s kovy

Naší specializací je nerezová ocel a bronz. Samozřejmě od vás vykoupíme i veškeré ostatní kovové odpady.

více info

Ekologická likvidace autovraků

Vykoupíme a ekologicky zlikvidujeme váš vůz. V případě, že je autovrak nepojízdný, nabízíme možnost bezplatného odvozu.

více info

Historie společnosti

Společnost METAL FAKTOR s.r.o. vznikla v roce 2011 sloučením firmy Rostislav Lanšperk, která se od roku 1992 zabývala obchodem s kovovým odpadem (železem, nerezí, barevnými kovy) a firmy MOTO FAKTOR s.r.o., zabývající se prodejem motocyklů.

Obchodujeme (i velkoobchodně) s veškerým železným a neželezným kovovým odpadem. Naší specializací je nerezová ocel a bronz.

Vykoupíme od vás:

Železo, nerez, hliník, měď, bronz, mosaz, zinek, olovo, cín, titan, nikl, wolfram, hliníkové (Al) kabely, měděné (Cu) kabely, elektromotory, bronzové, mosazné, měděné, nerezové nebo hliníkové špony, karmy, tvrdokovy, autovraky, olověné autobaterie.

Výkup provádíme v našich provozovnách v Ostravě – Vítkovicích, Petřvaldě u Karviné a v Kopřivnici, vybavených digitálními cejchovanými váhami. Pro větší množství materiálu přijedeme našimi nákladními kontejnerovými vozidly. Platba za zboží probíhá v hotovosti nebo bankovním převodem.

Dále provádíme demolice objektů, kovových konstrukcí, mostů, kotelen, včetně kompletního úklidu a vyčištění ploch a objektů.

K dispozici máme vyškolený personál a odpovídající technické vybavení (nákladní kontejnerová auta, vysokozdvižné vozíky, nůžky, paketovací lisy, diagnostické přístroje pro třídění materiálu, plazmy pro dělení materiálu).

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.